Наукові дослідження показали, що під впливом фізичних вправ і ігордіти швидше і краще ростуть. Завдяки посиленню обміну речовин, кров'ю доставляється більше «будівельного матеріалу» і кістки швидше збільшуються як в довжину, так і завширшки. Ще помітніше збільшується об'єм м'язів.

Удошкільному віці важливо сформувати вдітей інтерес дофізичної культури таспорту, адже цеодна зпередумов міцного здоров’я. Необхідно створити вдитячому садку умови, заяких діти збагачуватимуть свій руховий досвід, розвиватимуть фізичні якості таформуватимуть особистісні риси характеру. Саме нарозв’язання таких завдань орієнтує педагогів інваріантний напрям Державного стандарту— «Особистість дитини». Зокрема, документ окреслює особливості формування вдошкільників рухової таздоров’язбережувальної компетентностей.

Видео вправ можна переглянути за посиланням.