/Files/images/photo_2023-08-09_11-05-38.jpg

Кіберполіція застерігає від шахраїв

Шахрайські схеми, прості правила безпеки

На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.202015 № 1393 у м. Харкові з5 квітня 2018 рокувпроваджується модель співпраці закладів освіти і поліції за програмою «Шкільний офіцер поліції».

Метою програмиє сприяння діяльності закладів освіти щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища.

З метою підвищення ефективності проведення профілактичної роботищодо попередження злочинності звертатися до начальника сектору ювенальної превенції Харківської районної поліції № 1, майора поліції АРТЕМІЯ ВОЛОДИМИРА КОНОВАЛОВИЧА за тел. 097-940-77-52 або 095-808-15-35

УСТАНОВИ, СЛУЖБИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ В КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ м.ХАРКОВА
Назва установиАдреса, телефонОсобистий прийом
Служба у справах дітей по Київському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (ССД)м. Харків,вул. Чернишевська, 55 (4 поверх)700 03 85 Начальник ССДМАТВІЇВ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА Заступник директора Департаменту –Начальник Служби у справах дітей по Київському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міськоїради
700 03 42Сектор ССДз питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (опіка)Павленко Галина Миколаївна Заступник начальника ССД-завідувач сектору ССД по Київському району з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (опіка)

Кравченко Анна Вадимівна -Головний спеціалістсектору ССД по Київському району з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
Коваленко Наталія Василівна -Головний спеціалістсектору ССД по Київському району з питань захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
Оганова Вікторія Василівна Головний спеціаліст-юрисконсульт сектору ССД з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства щодо дітей Служби у справах дітей по Київському району
Відділ соціальної роботи по Київському Харківського міського центру «Довіра»м. Харків,вул. Алчевських, 5725 19 37725 19 38725 19 39Начальник відділу соціальної роботи по Київському району ДОРОФЄЄВА СВІТЛАНА ВАЛЕРІЇВНА Психолог ЦСС Лісна Наталя Андріївна(095448 95 11)
Сектор ювенальної превенціїХарківського районного управління поліції № 1 ГУ НП в Харківській області(СЮП ХРУП)м. Харків,вул. Алчевських, 49Начальник сектору ювенальної превенції ХРУП № 1ь Коновалов Артемій Володимирович(097940 77 52 або 09580815 36) Інспектор ювенальної превенції, капітан поліції Донець Валерія Павлівна(063522 28 18)
Комітет у справах сім`ї, молоді та спорту Київського району м. Харкова(КССМС)м. Харків,вул. Чернишевська, 55(4 поверх)7252038Начальник КССМС РІЗНИК ВОЛОДИМИР ЕДУАРДОВИЧ Головний спеціаліст КССМС Шумак Людмила Вікторівна

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

Про затвердження Вимог до захисту анонімних каналів зв’язку, через які здійснюються повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»

Увага! У разікорупційного правопорушення ви можете написати листаanticorosvitakyiv@city.kharkov.ua - цілодобово, або звернутись за телефоном057-725-24-84у понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, у п’ятницю з 8:00 до 15:45.