12 квітня — Всесвітній день авіації та космонавтики

Ця пам’ятна дата, присвячена першому польоту людини в космос, — особливий день для всіх, хто працює в космічній галузі. Міжнародний статус свято отримало у 1968 році на конференції Міжнародної авіаційної федерації. З 2011 року воно має ще одну назву — Міжнародний день польоту людини в космос. Таке рішення прийнято за резолюцією Генеральної Асамблеї ООН з нагоди 50‑річчя першого кроку в освоєнні космічного простору.

Розкажіть дітям проважливість польотів укосмос, пролюдей, якіготують ціпольоти, пророль науковців іконструкторів восвоєнні космосу, прокосмонавтів ітих, хточекає їхнаЗемлі.

Робота здітьми впродовж дня

• Бесіда“Космос: близький чидалекий?”: навіщо людям польоти вкосмос, якуінформацію миотримуємо завдяки штучним супутникам.
  • Гра‑дослідження“Яким маєбути космонавт?”: діти називають риси характеру космонавтів, доводять, чому тачиінша риса важлива.
  • Гра“Збираємося уподорож”: малята разом зпедагогом стають “командою ракети”, обговорюють, щоварто ічого неварто брати вкосмічну подорож, розподіляють обов’язки міжчленами екіпажу.
  • Естафета“Зірки чекають”: спортивні змагання— “тренування перед польотом”.
  • Дослід“Як ракета злітає укосмос” (запублікацією“Українці підкорюють космос”(“Джміль”, 2015,№1)).
  • Космічна подорож(заматеріаламиосвітнього проєкту “Далекий близький космос”таелектронними додатками донього).
  • Діалог-імпровізація“Що укосмосі цікавого було”.
  • Малювання зуяви“Космічна подорож”.