ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Про проведення фестивалю «Київський район очима юних»

Районний конкурс «Київський район очима юних» змінено нафестивальдитячихфоторобіт ібуде проведено в дистанційному режимі.

Запрошуємо всіх охочих дошкільнят взяти участь уФестиваліта представити вільну інтерпретацію власного бачення сучасного життя Київського району.Шукаємо весняне натхнення і фіксуємо його у вигляді цікавих яскравих фотографій! Дайте волю своїй уяві, навчіться бачити красивеі неповторне у світі, який нас оточує.

УчасникиФестивалю:вихованці старшого дошкільного вікузакладів дошкільноїосвіти.

Районний фестиваль фоторобіт «Київський район очима юних» (далі – Фестиваль) проводиться з метою:

- стимулювання творчого,інтелектуального, духовного розвитку, задоволення потреб дітей та юнацтва у творчій самореалізації;

- організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва;

- підвищення ролі фотоаматорства у художньо-естетичному вихованні молодого покоління.

ЗавданняФестивалю:

- створюватисприятливі умови для розвитку учнів шляхом введення їх у систему суспільних і творчих стосунків;

- сприяти активізації роботи з патріотичного виховання юних мешканців Київського району;

- залучатидітей старшого дошкільного віку, учнівської молоді до фотоаматорства;

- популяризуватикращіроботиюних фотоаматорів.

Фестиваль відбудеться за номінаціями:

-старший дошкільний вік – «Мій букет для героїв/волонтерів» (сюжетні фотографії –композиції з квітів, рослин, вторинної сировинитощо);

Загальні вимоги до робіт:

1)матеріали повинні відповідати тематиціФестивалю;

2)з метою захисту авторських прав просимо зазначати в матеріалахназву роботи, короткий опис сюжету, локацію, дату знімання,прізвищетаім’я, заклад освіти, клас(вік);

3)роботи учасників розміщує особа, визначена відповідальною в закладі освіти, в період з25 квітня до10травня 2024року.

Для участі уФестиваліочікуємо на авторські фотографіїв електронному форматі хорошої якості.

Фотороботи розміщуютьсянаpadletза посиланням:

номінація«Мій букет для героїв/волонтерів, які серед нас» –https://padlet.com/siromatnikova18/padlet-wihpinrgz585hakt

Усі учасникиотримаютьсертифікатиза участь у Фестивалі.

Автори 10 робіт, які отримають найбільшу кількість вподобайок, будуть нагороджені дипломами Управління освіти.

Бажаємо усім натхнення та цікавих ідей.